Nyílvesszővel meglőtt asszonyhoz hívták a mentőket a Veszprém megyei Pétfürdőn. Az íjászverseny szervezője, a helyszínre érkező rendőröknek elmondta, hogy a gyermekek részére, felügyelet mellett biztosították az íjászkodás lehetőségét. Az egyik lövő kisfiú a nyílvesszőt a céltábla fölé lőtte, amely aztán a talajon úgy pattant meg, hogy a táblától mintegy 30 m-re húzódó gyalogúton, egy fa takarásából kilépő nő alsó lábszárába fúródott. A sérült nőt a veszprémi kórházba szállították a mentők, aki az elsődleges orvosi vélemény szerint 8 napon túl gyógyuló sérülést szenvedett. Az ügyben a rendőrség vizsgálja, hogy az íjászverseny szervezőit terheli-e valamilyen felelősség a sérülés bekövetkezéséért.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!