Trükkös parkolók Szombathelyen

Hiába ellenőrzi több mint 10 parkolóőr a megyeszékhely autósait, sok esetben nincsenek eszközeik a bírságolásra. Vörös Lajos, a Szova Zrt. városgazdálkodási egységvezetője közölte, hogy a bliccelőknél sokkal nagyobb problémát jelentenek azok, akik különböző trükkökkel próbálják kijátszani a rendszert. Leggyakrabban mozgáskorlátozott kártyával élnek vissza az autósok. Sokan a külföldi rendszámtábla mögé bújnak, rajtuk szinte lehetetlen behajtani a bírságot. Előfordul, hogy egyszerűen leveszik a rendszámot a járművekről, vagy téli ponyvát húznak rá, az emberek találékonysága végtelen. Vörös Lajos azt mondta: ezzel nem csak a városnak ártanak, hanem elfoglalják a helyeket a becsületesen fizető sofőrök elől.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek