Szeptember közepétől már a felújított rendelőbe mehetnek panaszaikkal a betegek Toronyban -írja a vasmegye.hu. A település saját erőből, hitel nélkül korszerűsítette a régi épületet. A beruházás 55 millió forintba került, a falu a költségek 10 százalékát vállalta. Így egy épületbe került a gyógyszertár és az orvosi rendelő, ahol terhesgondozó és pelenkázó helyiséget is kialakítottak. Az egészséghát felszereltségében is bővült: EKG-vel illetve defibrillátorral. A rendelőben asszisztens segíti az orvos munkáját és védőnői szolgálat is működik. A betegek nemcsak Toronyból, hanem a kihelyezett rendelési időn túl Bucsuból és Dozmatról is ide járnak majd.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!