Ismét megnyitotta kapuit a pecöli iskola

Iskolaavatót tartottak pénteken, a pecöli Általános Iskolában, amely aközött a négy intézmény között van, amelyik 23 millió forint kormányzati támogatás nyert a Nemzeti Erőforrás Minisztérium pályázatán. A pályázati kritériumoknak megfelelően ezen túl az Ikervári ÁMK tagiskolájaként 5 évig mindenképp működni fog az egyelőre még csak 8 nebulót számláló intézmény. Az ünnepségen dr. Hende Csaba honvédelmi miniszter is részt vett. Az iskolát Gróf Erdődy Ferencről nevezik el.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek