Augusztus 17-én, Simaság településen a megengedett 50 km/h sebesség helyett 122 km/h sebességgel közlekedett egy gépjármű. A megengedett legnagyobb sebességet 72 km/h-val lépte túl. A közigazgatási bírság összege 200.000 forint. Augusztus 7-én, Pósfán, lakott területen belül rögzítette a traffipax – a megengedett 50 km/h helyett – 116 km/h-val közlekedő járművet. 66 km/h a sebességtúllépés mértéke, a közigazgatási bírság 130.000 forint. Ezzel a teljesítménnyel felkerültek a rendőrség országos honlapjára.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!