Évadnyitó a Soltis Színházban

Filmbemutatóval nyitották meg az új évadot a celldömölki Soltis Lajos Színházban. A társulat 30 éves történetéről készült alkotás a legendás előadások pillanatai mellett a velük dolgozó művészek gondolatait is felvillantja a múltról. Hivatalosan a szeptember 2-án tartott évadnyitóval kezdődött el a 2011/12-es szezon a celldömölki Soltis Lajos Színházban, de a társulat már javában próbál. Ecsedi Erzsébet Csukás István meséjét állítja színpadra, ezzel együtt 3 meseelőadást mutatnak majd be februárig. Mivel Pilnay Sárát felvették a kaposvári színiegyetemre, az éppen futó darabokat felújítják - ismertette a színház terveit a társulat előtt Nagy Gábor - írja a vasmegye.hu.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek