A sárvári Nádasdy-várban szombaton délután egy órakor veszi kezdetét a „Sárvári Szüret 2011” elnevezésű össznépi mulatság. Indításként kézműves bemutató és hagyományos termékek vására lesz, fél négykor az „Élmény és tradíció 2011” című fotópályázat kiállítás-megnyitója következik a Folyosó Galérián”. Négy órától jelmezes felvonulást tartanak a Petőfi lakóteleptől a Nádasdy-várig, ötkor pedig a „Virágos Sárvárért” verseny díjkiosztóját tartják meg. Este fél kilencig, a szüreti bálig pedig folklórműsor szórakoztatja a nagyérdeműt.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!