A tanév első diák hiteligénylésének határideje szeptember 15., akik még soha nem kértek hitelt, de már októberben szeretnének pénzhez jutni, eddig az időpontig kell kérelmeiket leadniuk. Akik korábban igényeltek, azoknak nem kell ismét kérelmet benyújtaniuk, de minél előbb be kell jelentkezniük tanintézményükbe, mert csak az aktív jogviszonnyal rendelkezők kapnak hitelt már az első folyósításkor. Ősszel az első folyósítási nap október 14-e lesz. Jelenleg államilag támogatott képzéseknél havi 40 ezer, költségtérítésesnél havi 50 ezer forintot lehet igényelni. A Diákhitelhez a Savaria Egyetemi Központ A–épületében, a Tanulmányi Osztályon és a Neptun Irodában nyújtanak segítséget a hallgatóknak. Márkus Attila, a SEK Tanulmányi Hivatal vezetője elmondta, ha valaki szeretne év közben is igényelhet pénzügyi segítséget.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!