A Szombathelyi Evangélikus Egyházközség Szeretetszolgálatért alapítvány hagyományteremtő szándékkal, immáron már második alkalommal szervez koncertet a Szombathelyi Evangélikus Templomban. A jótékonysági est bevételét, a szociálisan rászoruló gyerekek étkeztetésére fordítják. A célcsoport a szombathelyi egyházközség által fenntartott Reményik Sándor általános iskola érintett diákjai lesznek – mondta el Bognár Nóra karnagy, a program egyik szervezője. A koncert pénteken este fél nyolckor kezdődik, programját nem csak hazai, hanem Ausztriából érkező zenészek is színesítik majd.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!