Autó, kerékpár és busz versenyeznek egymással a szombathelyi Kerekerdő Alapítvány által meghirdetett versenyen, amely az idei Mobilitási Hét utolsó napján, az Európai Autómentes napon, szeptember 22-én lesz. A Pannon Energia Stratégia projekt és Burgenland tartomány vezetésének támogatásával rendezett akcióban az Árkádia Bevásárló Központ parkolójából vágnak neki a távnak a résztvevők. Érinteniük kell a Bolyai Gimnáziumot és útközben be kell térniük egy patikába, egy levél „C” vitaminért, illetve egy boltba, ahol egy kiflit kell venniük. A résztvevőknek a Városháza érintésével, a Kerekerdő Alapítvány központjába kell megérkezniük, majd az Autómentes Nap városi rendezvényeinek helyszínén a Borostyánkő Áruháznál ér véget a program. Fontos szempont, hogy mindenkinek szabályszerűen kell közlekednie. A felkért versenyzőkhöz bárki csatlakozhat.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!