A hónap végétől visszatér a rend a Petőfi utcában

A különböző közműcserék és útépítések miatt időnként óriási torlódás alakul ki Szombathely belvárosában. A megváltozott forgalmi rend gyakran okoz fejtörést az autósoknak, és nem ritka, hogy áthágva a KRESZ szabályait, az autósok ragaszkodnak a jól megszokott, és rövidebb útvonalhoz, ez azonban sokba is kerülhet. Az útburkolati jelek és táblák mellett a rendőri irányítás is segíti az autósokat, bár olyan eset is volt, hogy ennek ellenére is szabálytalanul közlekedtek a járművel, pedig ilyen esetben büntetésre is számíthatnak a sofőrök – mondta el Rónai András rendőr alezredes, a Szombathelyi Rendőrkapitányság közlekedésrendészeti osztályának vezetője. Szeptember végétől azonban már a megszokott közlekedési szisztéma szerint haladhatunk.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek