Kovács Ferencet újraválasztották a vasi Fidesz élére

Sárváron tartotta megyei tisztújítását a Fidesz-MPSZ Vas Megyei Választmánya. Ellenjelölt nélkül egy tartózkodás mellett egyhangúlag szavazták meg újabb két évre Kovács Ferencet a megyei választmány elnökének. A politikus 17 éve vezeti a párt megyei szervezetét. Az elnökség tagjait szintén újraválasztották, a Vas megyei választmány alelnökei: Marton Zsolt, dr. Hende Csaba, Básthy Tamás és Bebes István. A Fidesz-MPSZ Országos Választmányába Marton Ferencet és Pajor Andrást delegálta a megyei szervezet.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek