Szerdán Grazból Sopronba érkezik a railjet, amelyek a Szombathelyen át Szentgotthárdig futó, teljes egészében felújított és villamosított vonalon haladhatnak a jövőben. Jelenleg nincs szó arról, hogy belátható időn belül rendszeresen közlekednének a vonalon ilyen szerelvények, hanem azt vizsgálják, hogy egy ausztriai baleset vagy felsővezeték-szakadás esetén hogyan használható terelőútnak a szakasz. Az MTI érdeklődésére a cég szóvivője még közölte, másik - Győr-Sopron - vonalukon a napokban már tesztelték a Railjetet. Nem tervezett próbáról volt szó: Hegyeshalom és Bécs között egy kamion kidöntött néhány felsővezeték-tartó oszlopot, ezért terelték ide a forgalmat.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!