Huszadik születésnapját a Papp László Budapest Sportarénában ünnepli a Quimby. A népszerű alternatív zenekar a november 12-i eseményen sok régi dalt eljátszik, de Kiss Tibor frontember az MTI kérdésére szerdán azt mondta, nem a múltidézés lesz a jellemző.
"Meghívjuk az egykori Quimby-tagokat is, de csak vendégként, mint barátokat, nem a színpadra. A húsz év alatt volt vagy 132 menedzserünk, négy-öt fúvósunk, három-négy dobosunk. Most inkább a zene színesítése lesz a cél, meg a számunkra legotthonosabb színpadi környezet" - mondta Kiss Tibor énekes-gitáros és Varga Livius ütőhangszeres-vokálos a szerdai sajtótájékoztatón. Mint elhangzott, a Quimby azért választotta ünneplésre a Sportarénát, mert Budapesten egyszerűen nem találtak 1000-1500 főnél több néző befogadására képes más alkalmas helyet. Kiss Tibor hangsúlyozta: nem válnak Aréna-zenekarrá, a mostani egyszeri alkalom lesz, viszont Ágh Marci látványtervező segítségével meg tudják valósítani, amit akarnak. Ennek érdekében már egy nappal korábbra, november 11-re is kibérelték a helyszínt.