Hétfőtől péntekig reggel 6.00 és 8.00 óra, valamint délután fél 4 és fél 6 között az ország 25 pontján – köztük a szombathelyi vasútállomás főbejáratánál is felállítják „A MUNKAVÁLLALÓ ASZTAL”-át. A kampány során szakemberek segítenek az érdeklődőknek megismerni az új munkatörvény tervezetet. A Vasutasok Szakszervezete az összegyűjtött véleményeket eljuttatja a törvényhozókhoz. A MÁV ZRt. a rendezvényt nem támogatja a szervezők ezért, nem a vasút területén helyezik el „A MUNKAVÁLLALÓ ASZTAL”-át.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!