Tovább csökkent a parlagfű pollenszórása, de az ország keleti részén néhol még másodfokú riasztás van érvényben, itt a múlt héten magas pollenkoncentrációt mértek. Az ország észak-nyugati felében viszont már a figyelmeztetést is visszavonták - közölte a tisztiorvos Facebook oldala csütörtökön. Az elmúlt heti adatok szerint a parlagfű pollenszórása várhatóan már több helyen is az alacsony tartományban marad. A PPRR térképén már csak zöld jelzés látható Szombathely, Zalaegerszeg, Győr és Tatabánya, a keleti területeken pedig Eger környékén, vagyis itt már figyelmeztetés sincs érvényben.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!