A város önkormányzata újabb pályázatot nyújtott be a kastélypark megújítására, ahol jelenleg is zajlanak a munkálatok: a tó mellett sétány épül ki, hidak készülnek a szigethez, a régi fahíd is megújul, akárcsak a tó és a bevezető árok, valamint botanikai tanösvény épül a Szlovénia – Magyarország Határon Átnyúló Együttműködési Program támogatásával. A megkezdett fejlesztéseket egy újabb pályázat segítségével lehet folytatni; a „Gyűjteményes növénykertek és védett történeti kertek” kiírásán 50 és 250 millió Ft között lehet támogatást nyerni. Az önkormányzat az elnyerhető legmagasabb összegben bízik, amelyhez a szükséges kettő és negyedmillió forintos önrészt a képviselők legutóbbi ülésükön megszavazták.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!