Hitelt venne fel Körmend

Két pályázati projekt is utófinanszírozással valósulna meg Körmenden. Az egyik a Bartók Béla lakótelep felújítására vonatkozik, a másik pedig napelemes rendszer kialakítására. Ez azt jelenti, hogy a beruházáshoz szükséges forrásokat az önkormányzatnak meg kell előlegeznie. A támogatás majd utólag érkezik. Az egyik pályázathoz 60 millió forintos hitel felvétele szükséges, a másikhoz pedig csaknem 90 millió. Arról, hogy engedélyezi e a testület a hitelfelvételt, a csütörtöki ülésen születik döntés.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek