Olvasónk jelezte felénk, hogy hétfő reggelre kátyú keletkezett a Mátyás Király utcában, a Thököly utca felőli oldalon. Szerinte elég nagy lyuk alakult ki az aszfaltban, viszont láthatatlan maradt, mert ellepte a víz.
Már csak akkor lehet észrevenni, ha belement az autó
- írja.Mi is kimentünk, hogy megnézzük magunknak ezt a víznyelőt. Meg is találtuk, ő lenne az:
A kátyút a szombathelyi kátyúvonalon bejelentettük, reméljük hamarosan befoltozzák a lyukat. Ha ön is hasonló úthibákkal találkozik, akkor azt ezen a számon jelezheti az önkormányzat felé: 94/520-364.