A Sárvári Járási Ügyészség jármű önkényes elvételének bűntette miatt emelt vádat azzal a férfival szemben, aki a vád szerint 2021 júliusában a Szajki tavakhoz ment ismerőseivel, az egyik tanú által vezetett, annak munkáltatójától kölcsönzött autóval.
Míg a vádlott ismerősei fürödni mentek, a vádlott átült a vezetőülésbe és a jogosult engedélye nélkül elhajtott a helyszínről.
És ez még nem minden:
A férfi elveszítette az uralmat a jogtalanul használt gépkocsi felett, és nekiütközött a tó zsilipje feletti híd korlátjának.
A vádlott büntetőjogi felelősségéről a Sárvári Járásbíróság fog dönteni - írja a Vas Megyei Főügyészség.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!