Autópályán hajtott végre kényszerleszállást egy kisrepülőgép az észak-szlovéniai Brezje közelében pénteken - írja az MTI.
Információik szerint a pilóta hajtóműhibát észlelt, és úgy döntött, hogy az autópályán landol a géppel ahelyett, hogy tovább repülne a közeli Lesce repülőtérre, ahonnan felszállt.
A gép a landolásnál korlátnak ütközött és felborult, a fedélzeten ketten voltak, egyikük sem sérült meg. Az autópályán lezárták az egyik sávot, ezért torlódások alakultak ki.
(Címlapképünk csak illusztráció.)
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!