A Kőszegi Járási Ügyészség bódult járművezetés vétsége miatt emelt vádat azzal a férfival szemben, aki a vád szerint 2022 februárjában marihuánát és amfetamint fogyasztott, majd bedrogozva segédmotoros kerékpárral közlekedett Csepreg felől Bük irányába.
A Kőszegi Járási Ügyészség a vádlottal szemben pénzbüntetés kiszabását és közúti járművezetéstől eltiltását indítványozta – közölte a Vas Megyei Főügyészség.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!