Szekszárdon rendezték az idei évi ifjúsági és serdülő pingpong magyar bajnokságot. A Szombathelyi Asztalitenisz Kör csapatából Nagy Csaba és Soós Barnabás bronzérmet szerzett az utóbbi kategóriában, páros versenyszámban. Egyéniben viszont egyikük sem jutott be a legjobb 16 közé.
Jól ment Nagy Csabának és Soós Barnabásnak.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!
Hozzászólások
A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.
A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!