Öt ember meghalt szombaton azokban a városokban, amelyeket az orosz tüzérség lőtt szombaton, további öt ember megsérült - közölte a donyecki kormányzó. A luhanszki városokat is lőtték, ott összesen hat ember sérült meg.
Harkiv polgármestere közölte, hogy az orosz légierő ejtőernyős aknákat dobott le a városban. Ezekre a bombákra időzítőt szerelnek, és a földet érésük után robbannak az előre beállított időpontban.
(MTI)
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!