Olvasónk, Márkus Dániel három fotót is küldött, dühítő szombathelyi parkolásokról.
Az első azért, mert a város amúgy is parkolóhiányos, itt meg egy kis robogó foglal el egy egész helyet.
Itt a két sáv között, a forgalomtól elzárt területen áll a kocsi. Erről meg nem is nagyon kell írni, az autó feneke kilóg az úttestre.Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!