Ferencz tíz pontja is kevés volt a kosárválogatottnak

Három pontos vereséggel kezdett Szlovákia ellen Sztojan Ivkovics együttese.

A magyar férfi kosárlabda válogatott első felkészülési mérkőzésén, csütörtökön este Kecskeméten fogadta Szlovákiát. Sztojan Ivkovics együttese fordulatos meccsen 80-77-re kikapott. A keret egyetlen vasi tagja, az Egis Körmend bedobója, Ferencz Csaba csereként állt be, és 10 pontot dobott.

Sztojan Ivkovics szövetségi kapitány a DigiSportnak: A szlovákok sokkal frissebbek voltak, mint mi, ez meglátszott a dobószázalékon is. Mi keményen edzettünk egészen a mai napig, nem készültünk külön erre a meccsre. A harmadik negyedben tetemes előnyünk birtokában elkezdtünk próbálkozni, ez pedig később visszaköszönt. Változtattunk a játékunkon és a rotációnkon is, ha ezt nem tesszük meg, akkor ez a meccs simán a miénk. Az ellenfélnél játszott egy Euroligás játékos is, ez azért nekik nagy előny volt. Minden szempontból hasznos volt ez a mérkőzés, ma 10 játékosom lépett pályára, holnap mások is lehetőséget kapnak majd.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Sport