Közúti ellenőrzésen bukott le egy 30 éves sofőr Szombathelyen, miután pozitív értéket mutatott az alkoholteszter – közölte a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság.
A 30 éves sofőrt a szombathelyi rendőrök további mintavételre előállították, elvették vezetői engedélyét és büntetőeljárást kezdeményeztek vele szemben járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt.