Öt embert ölt meg egy fegyveres Toronto külvárosában egy társasházban. A tettest a rendőrség lelőtte - közölték vasárnap késő este a helyi hatóságok.
Az Ontario állambeli Vaughan egy társasházában történt lövöldözés gyanúsítottját egy rendőr lőtte le. A halálos áldozatok száma vele együtt hat. Egy hetedik személy is megsérült, őt kórházban ápolják, valószínűleg életben marad.
Az elkövetőt a rendőrség még nem azonosította. A gyilkosság ügyében az ontariói különleges nyomozócsoport indított vizsgálatot - írja az MTI.