Ittas lengyel sofőrt vettek őrizetbe - Zsaru-hírek

Megélhetési bűnöző?

Tegnap délelőtt az egyik szombathelyi hipermarketből állítottak elő külföldi állampolgárt, mivel tetten érték azon, hogy 2.500 Ft értékben ruházati cikket próbált fizetés nélkül elvinni.

Ittas lengyelt vettek őrizetbe

Hétfő délben a szombathelyi járőrök a Deák F. utcából ittas lengyel autóst állítottak elő. Őrizetbe is vették.

Betörtek

Délután jelezte a sértett, hogy Szombathely környéki hétvégi házába ismeretlen ablakbefeszítéssel behatolt, majd kb. 60.000 Ft értékben szerszámokat, gázpalackot és étkészletet vitt el.

Hamis moorfűrészeket árultak

Tegnap délután a szentgotthárdi rendőrök két román állampolgárral szemben intézkedtek. Ennek során autójukból, a csomagtartóból 6 db új motorfűrész került elő, melynek eredetét hitelt érdemlően nem tudták igazolni. Elmondásuk szerint ezeket házalva árulják. Előállították őket, a gépeket pedig lefoglalták tőlük.

Jön a tavasz, lopják a kerékpárokat

Tegnap délelőtt a körmendi sértett tett feljelentést a kapitányságon, hogy a Rákóczi úton lezárt nő kerékpárját ismeretlen ellopta. A kár kb. 10.000 Ft.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek