Futsal parádé

Második hazai meccsét is simán hozta a Swietelsky-Haladás VSE.

Az újonc békéscsabai Pioneers VFC ellen játszotta második hazai mérkőzését az Aréna Savariában a Swietelsky-Haladás VSE futsalcsapata. A szombathelyiek 6-1-es félidő után 11-4-re nyertek. Gyurcsányi Zsolt, Vidák Balázs, Németh Péter és Márkus Gábor kétszer, Öreglaki Norbert, Hajmásy Milán és Horváth Péter pedig egyszer volt eredményes.

Swietelsky-Haladás VSE - Pioneers VFC
Tizenegyszer örülhettek a zöld-fehérek
Vágvölgyi Bálint
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Sport