Tévében is látható lesz a Futni mentem

Herendi Gábor nagysikerű filmjét október 23-án este adják.

Számos mozi és a Netflix után tévében is meg lehet nézni a Futni mentem című magyar filmet. Herendi Gábor tavaly bemutatott, nagysikerű alkotását október 23-án 19 órától az RTL sugározza majd, derült ki a csatorna által közreadott tévéműsorból szerdán.

Az állami támogatások nélkül készült mozit a Wikipedia szerint 739 ezren látták. Sokáig ez volt rendszerváltás óta eltelt 36 év legnézettebb magyar filmje, ám később átvette a vezetést a szintén tavaly év végén bemutatott Hogyan tudnék élni nélküled, amit jelenleg több mint egymillióan láttak. Ennek már a folytatása is készül.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Kultúra