Az M1-es autópálya 146-os kilométerszelvényében, a Hegyeshalom felé vezető oldalon két személygépkocsi ütközött, ezt követően a járművek mögött fékező harmadik gépkocsinak is nekiment egy negyedik autó.
A balesetek során három személy megsérült, őket a mentőszolgálat munkatársai kórházba szállították.
A helyszín környezetében – a szemle és a műszaki mentés ideje alatt – a forgalom a leállósávon haladhat, torlódásra kell számítani!
A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság felhívja a járművezetők figyelmét, hogy türelmesen, toleránsan, körültekintően vezessenek - írja a police.hu.