Veréb kiesett ez EB-n

A Haladás VSE birkózója már rögtön az első meccsén elvérzett orosz ellenfelével szemben.

Pénteken lépett szőnyegre a szabadfogásúak 84 kg-os kategóriájában szereplő ifj. Veréb István a Tbilisziben zajló birkózó Európa-bajnokságon. A Haladás VSE sportolója első mérkőzésén kikapott, így már csak a vigaszágban reménykedhetett.

Az már a csütörtöki sorsolás után nyilvánvaló volt, hogy a szombathelyi versenyző rögtön elsőre nehéz feladatot kapott, mivel az orosz Anzor Urisev ellen kellett szembeszállnia a 16 közé jutásért. Mivel azonban legyőzője nem tudott a döntőbe jutni, kikapott a grúztól az elődöntőben, így Veréb kiesett az Európa-bajnokságon.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Kapcsolódó cikkeink

Hatos Gábor ezüstérmes az Európa-bajnokságon

Szoros menetekben veszítette el a finálét a Haladás VSE olimpiai bronzérmes birkózója. Ligeti ötödik lett.

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Sport