0 RH negatív vér adására intéztek felhívást tegnap Simon Kristóf barátai, ismerősei, szurkolói. Az idén nyáron a Falcóból a Pécsbe igazoló játékos vasárnap lett rosszul, vért hányt és erőtlennek érezte magát. Sürgősen kórházba szállították, ahol az intenzív osztályon helyezték el, gyomorfekélyt diagnosztizálva nála.
Azóta rengetegen jelentkeztek irányított véradásra. Sikerült is elegendő vért pótolni a játékos szervezetében, akinek mára stabilizálódott az állapota. A család úgy tájékoztatta lapunkat, hogy Kristófot továbbra is bent tartják a kórházban, ám irányított véradásra már nincs szükség. Természetesen ha valaki szeretne vért adni, az a szombathelyi Vérellátó állomáson továbbra is megteheti.