Ez az épületegyüttes ad helyet népiskola, a speciális iskola, a középiskola és a központi zeneiskola egységeinek is. Az oktatási központot Martin Polaschek oktatási miniszter és Daniela Winkler tartományi tanácsos nyitották meg ünnepélyes keretek között.
Winkler beszédében kifejtette, politikai céljuk, hogy az iskolás diákok gondtalanul, modern körülmények között tanulhassanak. Martin Polaschek beszédében kifejtette, „az életre tanítás a felsőpulyai középiskola mottója. Ezt a mottót veszik alapul és élteti az iskolai közösségben” – írja a BVZ.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!