Olvasónk jelezte nekünk és képeket is küldött a hetek óta jeges parkolóról. Levelét idézzük:
A két héttel ezelőtti havazás következtében az autók által lejárt eltakarítatlan aszfaltra vastagon ráfagyott a jég, amit még a mai napig nem szórtak fel. Gyakorlatilag elindulni nem lehet az autóval, hiába van rajta egyéves téli gumi.
A buszfordulóban a buszsofőrök is hosszú percekig szenvednek a megfordulással és a parkoló autók melletti lavírozással. Próbáltam kideríteni, hogy ezt mégis kinek a felelőssége lenne rendbe tartani, de mind a GYSEV, mind az ÉNYKK-tól azt a választ kaptam, hogy nem az ő területük, próbáljam meg elérni a csákánydoroszlói önkormányzati hivatalt, amit persze már előttük hívtam, de nem sikerült felvenniük a telefont.