Mintegy egy kilogramm kannabiszt foglaltak le a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai.
Mint írják, a hivatal vámszolgálat egy konzervdobozokat tartalmazó csomagot ellenőrzött, amikor kiderült, hogy a fémdobozok nem tartós élelmiszert, hanem 823 gramm kábítószert tartalmaztak.
A Spanyolországban feladott csomag légi postán érkezett, és a címzésből arra lehet következtetni, hogy az illegális küldeményt Magyarországon terjesztették volna.
A NAV a küldeményt zár alá helyezte, és kábítószer birtoklása miatt feljelentést tett a rendőrségen.
(Címlapképünk illusztráció.)
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!