Ezért nem tudott facebookozni ma délelőtt

Egyrészt mert lehet, hogy nem ért rá.

Persze az is lehet, hogy ráért, de valami közbeszólt. A Qubit írta meg a Downdetector-adatokra hivatkozva, hogy Ausztria keleti felén és Magyarországon ma bizony rendesen bedőlt a Facebook. Sem a hírfolyam, sem az üzenetküldés nem használható zökkenőmentesen.

Ha ön ezt most épp a Facebookról olvassa, akkor szerencséje van, vagy már helyreállt a világ rendje.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!

A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Tech