Csütörtökön jelentek meg a gödrök a Zrínyi Ilona utca Batthyány tér felé eső részén, a járda mellett, ma reggel pedig már a fiatal fákat is elhelyezték, igaz, még van vele munka - írta olvasónk, aki néhány fotót is csinált bizonyítékként.
Mi tesszük hozzá, hogy ennek biztosan örülnek az ott lakók, írtunk már arról
Arrogáns sofőrök és sarjadó fű harca Szombathelyen 2016. February 11. 09:27 , hogy az utca ezen részén lévő három iskola miatti csúcsforgalom miatt sokszor a vendégjárdára is felállnak az autók, ezzel tönkretéve a füvet és a talajt.
Az új fák miatt ez megszűnik, és amúgy is, ha valahol több fa van, annak örülni kell.