Füst áramlott vissza egy csehimindszenti, Arany János utcai lakás kéményéből a lakótérbe szerda este.
A helyszínre a vasvári önkormányzati tűzoltók vonultak, akik megállapították, hogy a füstöt egy kéménybe bedőlt vakolatdarab okozhatta, amely miatt nem szellőzőtt rendesen a kémény.
Az egység a helyszínre kérte a kéményseprő szakembereket, akik elvégezték a szükséges munkálatokat. Az eset során szerencsére nem volt szükség lakosságvédelmi intézkedésre – közölte a katasztrófavédelem.
(Címlapképünk illusztráció.)