Hátrányból álltak fel, és idegenben nyertek Királyék

Először nyert vendégként az 1860 München.

A német labdarúgó másodosztály 27. fordulójában, szerdán az 1860 München a Cottbus vendége volt. A bajorok az első félidőben még hátrányban voltak, de a szünet után fordítottak, és 2-1-re nyertek. A szombathelyi nevelésű, 90-szeres magyar válogatott kapus, Király Gábor végigvédte a kék-fehérek kapuját, és több fontos mentéssel járult hozzá csapata sikeréhez. Ez volt egyébként az idei első idegenbeli győzelme a bajor csapatnak.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Sport