Az élvonalbeli sakk bajnokság utolsó előtti, 8. fordulójában, vasárnap a Haladás VSE a Dunaharaszti MTK-t fogadta hazai pályán. Pergel László együttese 5,5 – 6,5 arányban kikapott, így egy fordulóval a zárás előtt a tabella 8. helyén áll. A szombathelyiek legközelebb április 27-én ülnek asztalhoz, a dobogóra pályázó Pénzügyőr vendégeként.
A Dunaharaszti MTK 5,5 - 6,5 arányban nyert.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!
Hozzászólások
A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.
A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!