Fogdában tölti a karácsonyi előtti készülődés idejét az az ittas sofőr, akit szerdán este igazoltattak Ostffyasszonyfán a celldömölki rendőrök.
Az intézkedés során persze előkerült a szonda is, ami pozitív értéket mutatott. De ha ez még nem lett volna elég, kiderült az is, hogy a nyíregyházai férfinek nincs vezetői engedélye sem.
A 36 éves férfit így előállították, szabálysértési őrizetbe vették és eljárást indított ellene a Celldömölki Rendőrkapitányság – írják a police.hu-n.