„Az Egységes Diákfront január 31-ére országos ülősztrájkot hirdetett meg, amelyhez a Bolyai is csatlakozik. A diákok az első három órában fognak szolidarítani a tanárok mellett” – közölték lapunkkal a szombathelyi iskola szervezői.
Nem ez az első alkalom az ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnáziumban. Tavaly decemberben, amikor országos sztrájkot hirdettek a pedagógus szakszervezetek, a tanulók is csatlakoztak
Ülősztrájkba kezdtek a szombathelyi Bolyai-iskola diákjai 2022. December 08. 09:56 : ülősztrájkot hirdettek az első 3 órára.
Akkor az ELTE gyakorlók dolgozói közös nyilatkozatot
Ülősztrájkba kezdtek a szombathelyi Bolyai-iskola diákjai 2022. December 08. 09:56 is kiadtak.