Az elmúlt 24 órában a Vas megyei rendőrök két olyan sofőrt igazoltattak, akiknél az intézkedés során megállapították, hogy nem rendelkeznek vezetői engedéllyel – közölte a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság.
Egy 36 éves férfit az Egervölgy és Sótony közötti útszakaszon, míg egy jánosházai fiatalt a 84-es számú főúton ellenőriztek az egyenruhások.
Mindkét járművezetőt előállították és szabálysértési őrizetbe vételük mellett, engedély nélküli vezetés szabálysértés elkövetése miatt eljárást kezdeményeztek velük szemben.