Király Gábor az 5. forduló legjobbja lett

Másodszor végzett az élen a szombathelyi játékos, aki egyébként a kapusok ranglistáját is vezeti 2,1-es átlaggal.

A Német Kicker Sportmagazin immáron másodszor választotta meg Király Gábort a forduló legjobb játékosának. A szaklap a Bochum elleni 0-0 alkalmával 1-es osztályzattal jutalmazta az 1860 München szombathelyi nevelésű kapusát.

A 86-szoros magyar válogatott hálóőr az első fordulóban is a legjobb volt, a bajorok akkor a Regensburg csapatát verték hazai pályán 1:0-ra úgy, hogy Király a 87. percben büntetőt hárított.

A 36 éves játékos a kapusok ranglistáját is vezeti 2,1-es átlaggal.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Kapcsolódó cikkeink

Király megint nem kapott gólt, továbbra is veretlen az 1860 München

Hiába a hónapok óta tartó szenzációs forma, a válogatott kezdőcsapatába nem fér be a szombathelyi kapus...

„Király pontot szerzett Kaiserslauternben"

Az 1860 München kapusa főszerepet játszott a Kaiserslautern ellen, számos ziccert hárítva érdemelte ki a meccs embere címet.

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Sport