Bombariadó miatt átvizsgálják a lengyel minisztériumokat

Hét minisztériumot fenyegettek meg névtelen levélben egy kora délutáni robbantással.

A TV Republika lengyel hírtelevízió csütörtök reggeli híradása szerint hét tárca épületét vizsgálja át a rendőrség egy névtelen fenyegetés miatt - írja a 24.hu.

A lengyel gazdasági minisztériumnak címzett e-mail szerint délután egy órakor pokolgépes robbantások történnek több minisztériumban. A névtelen üzenet

Éljen a demokrácia

jelszóval végződik.

A varsói rendőr-főkapitányság szóvivője szerint nem valószínű, hogy a fenyegetés valós.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Terror