Olvasónk szemét nagyon szúrta, ezért hozzánk fordult. Levelében azt írja, szerinte ez nem az állagromlás számlájára írható, sokkal inkább vandalizmusról van szó.
A közeli lépcső falából hiányzik egy jókora darab, szerintem azt törték ki és vághatták földhöz a járdán. Képet is küldtem erről, érdemes nézegetni. Szívesen elbeszélgetnék az elkövetőkkel...
Korábban írtunk már a Domusról, sőt, elbeszélgettünk a tervezőjével, aki olyan dolgokat mesélt akkor, hogy a fülünk kettéállt
Titkos alagút és sosem használt mélygarázs a Domus alatt 2014. September 24. 08:04 .