Egy nemesbődi lakos személyautóval közlekedett Szombathelyen az Alsóőr utcában, amikor haladása során az „Állj! Elsőbbségadás kötelező” jelzőtábla ellenére behajtott a 11-es Huszár út kereszteződésébe.
Itt összeütközött egy, a Vörösmarty Mihály utca felől közlekedő, szombathelyi lakos által vezetett gépkocsival.
A balesetben az elsődleges orvosi vélemény alapján a szombathelyi sofőr könnyebben megsérült.
Az eset körülményeit a Szombathelyi Rendőrkapitányság szabálysértési eljárás keretében vizsgálja – írja a police.hu.