A tavalyi szépségversenyünknél még több, összesen 83 jelentkező indult az idei Nyugat Királynője választáson. A fotóikat hónapokon át közöltük, Önök az aztán kiválasztották a legszebb 30-at, majd pedig a legszebb 12-öt. Tegnap pedig találkoztunk is a lányokkal, és elkészültek az első közös képek. (Igazoltan távol volt Bálint Lilla és Pósfai Boglárka.)
Döntős lett tehát (abc sorrendben): Amey Boglárka , Csordás Viktória, Bálint Lilla (ő Dávid Helga visszalépése után került a döntőbe), Dömölki Kata, Gere Orsolya, Horváth Hajnalka , Lakatos Renáta , Mikos Patrícia , Osztrosits Katalin , Pál Réka , Pál Réka , Szoboszlai Réka.
Az élő döntőre 2009. december 10-én kerül sor szombathelyi Weöres Sándor Színházban. Addig is folyamatosan bemutatjuk majd a lányokat és új fotósorozatot is láthatnak rólunk.